Best Model yarışmacısı Elmas Yılmaz: Masaj teklifini kabul etmeyenleri elediler

miRBey

Aktif Üye
Best Model yarışmacısı Elmas Yılmaz: Masaj teklifini kabul etmeyenleri elediler
Best Model yarışında ‘Best Smile’ hoşu Elmas Yıldız, Tv8’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıldız, birincinin yarıştan evvel muhakkak olduğunu argüman etti.

Erkek yarışmacılara da ‘ahlaksız teklif’ yapıldığını sav eden Yılmaz, “Best Model’da dereceye girecekler önce muhakkaktı, onlara başka otel odası tutuldu. Dereceye gireceği aşikâr olanlar organizatör Erkan Özerman’a masaj yapmaya çağırıldı” dedi.

Heyet üyelerinin de kendisine oy verdiğini ve seçilmeyince şaşırdıklarını söylemiş olduklerini anlatan Yılmaz, erkek yarışmacılara da masaj yapmalarının söylendiğini, kabul etmeyenlerin elendiğini söylemiş oldu.

‘Hakkımızı yediler’

“Yarışma düzenleyeceğiz diye güldürü sineması çektiler resmen hakkımızı yediler” diyen Yılmaz, “Birinci seçildim oyumu değiştirdiler” dedi.

Yılmaz, “Erkan Özerman’a masaj yapmak isteyen var mı diye ileti atmışlar. Kayıtları var. Erkek modellere bildiriler atılmış. Bildiride ‘Otelde Erkan beyefendiyle ya da bende kalırsın’ yazmışlar. Bu çocuk kabul etmemiş çocuğa ‘Ben sana müsabakada gösteririm’ yazmışlar O arkadaş mansiyon mükafatı bile alamadı” tezinde bulundu.

‘Ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiç bir biçimde derece vermediler’

Programa telefonla bağlanan Best Model yarışmacılarından Barış Arslan da söylemiş oldukleri ile Elmas Yıldız’ı destekledi:

“Hem Organizatör Aydın Bey’in Elmas’a söylemiş oldukleri yanlışsız birebir vakitte ben o ahlaksız teklifleri kabul etmediğim için derece alamayacağım konusu büsbütün yanlışsız. Şahsen kulaklarımla duydum bunları. Telefonda mesajlaşılarak bana bunlar söylendi. Elmas konusu yüz yüze konuşuldu. Kimileri 2-3 ödül birden aldı. Asla o mükafatı yakıştıramayacağınız ikişer, üçer ödül aldı. Bu Best Model tarihinde yoktur yani bu kadar tıpkı kişinin üst üste derece aldığı…Ben şok oldum sahnede”

“Best Model tarihinde bir birinci oldu: kel birincimiz var. Başkalarını söylemeye bile gerek yok. Birinci 3 olamaz. Bu kadar kısa müddette oyların sayılması da imkansız. Ben ikinci ile konuştuğumda da ‘İlk 5’te yoktum. Erkan Özerman beni öne aldı’ dedi. Müsabakanın psikolojisi ve hüznüyle bunun ses kaydını alamadım, unuttum. Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiç bir biçimde derece vermediler. Ben 1,5 yıl boyunca bu müsabaka için hazırlandım. Sıkı diyet, sıkı idman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar. Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bşir başlangıçtı, bunun ardında duracağız ve devamını getireceğiz. ‘Erkan Özerman’a masaj yaparsan derece garanti’ dendi. Ben bu pislikleri yapmadım”

Haber Sitelerinden Alıntı Yapılmıştır.